­
­

تاریخ انتشار 1399/6/29

به گزارش روابط عمومی شرکت پرشین گلف مراسم تودیع و معارفه مدیر هتل آبدرمانی محلات با حضور دکتر عظیمی پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و همچنين مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی گردشگرى پرشين گلف برگزار شد .

سید علیرضا عظیمی پور در ابتدا با بیان اینکه حوزه گردشگری بیشترین آسیب را از ویروس کرونا دیده است، اظهار داشت: پیدایش ویروس کرونا تلنگر سنگینی به مناسبات زندگی مردم در کل دنیا وارد کرد و تفریح و گردشگری که همواره در زندگی مردم جای داشته اکنون بدلیل پروتکل های بهداشتی ناشی از کرونا کمرنگ تر شده است و موجب شده این حوزه کم رونق شود .

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تصریح کرد: متاسفانه حوزه گردشگری در قبل از پیدایش کرونا هم بازدهی مناسبی برای سرمایه گذاری نداشته است چرا که میزان سرمایه ای که ما برای این حوزه اختصاص داده ایم ، سود خیلی پایینی را جذب می کند و این نشان دهنده سوءمدیریت در این حوزه است که نمی توانند بازدهی بالایی از سرمایه ای که در اختیارشان هست را جذب کنند.وی خاطرنشان کرد: کرونا ، کسب و کار حوزه گردشگری را بشدت تحت تاثیر قرار داده است ولی ما باید با همین شرایط کرونا تغییرات و ابتکاراتی داشته باشیم که بهترین سرویس را ارائه کنیم تا بازدهی شرکت را بالا ببریم .

عظیمی پور با اشاره به اینکه سیاست آتیه صبا کوچک سازی بنگاه هاست اظهار کرد: بر همین اساس تصمیم گرفته ایم که در هر حوزه یک شرکت را راس قرار دهیم تا دیگر شرکت های آن حوزه را مدیریت کند . در بخش گردشگری هم شرکت پرشین گلف عهده دار این امر شده است و مدیریت شرکت های آبدرمانی محلات و آرین پارسه کیش با این شرکت است . با این رویکرد بوروکراسی اداری و نیروی انسانی مازاد کاهش پیدا می کند و بالطبع هزینه ها هم کاهش می یابند .

وی تاکید کرد: با تغییر مدیریت در شرکت آبدرمانی محلات به دنبال بازنگری جدید در این شرکت هستیم که امیدوارم با برنامه هایی که داریم بازدهی این مجموعه را افزایش دهیم .

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا با اشاره به انتظارات از مدیریت جدید آبدرمانی محلات ، گفت:در گام اول باید از ظرفیت های موجود شرکت به بهترین نحوه استفاده کنید تا درآمدتان بالا رود و سپس باید با ایجاد تنوع درخدمات در این شرایط خاص راهی پیدا کنید تا سود دهی شرکت را افزایش دهید و همواره باید مطابق نظرات سهامداران در شرکت حرکت کنید و سلامت مالی را همیشه سرلوحه کارتان قرار دهید .

در پایان این جلسه حمزه خدابخشی به عنوان سرپرست شرکت آبدرمانی محلات معرفی گردید و از خدمات مهدی دشتکی در طول مدت فعالیت در این شرکت تقدیر بعمل آمد